Pokiermaszowo

Kiermasz 2011

To rzeczywiście był wspaniały kiermasz. Dzisiaj - niedziela 11 grudnia - mejle z podziękowaniami fruwają wte i wewte. Zdaje się, że wszystko już zostało powiedziane, więc tutaj, dla porządku, przypomnę tylko: kiermaszowi towarzyszyło wydarzenie niezwykłej wagi. Po trzech latach od narodzin ochrzciliśmy naszą szkolną orkiestrę! Cudnie, że odbyło się to w tak pięknej oprawie. Ojcem chrzestnym orkiestry został Dyrektor - Jacek Kokociński, zwycięzca konkursu na nazwę, która odtąd będzie nam towarzyszyła przy każdym występie dzieciaków. DMUCHAWCE Szkolna Orkiestra Dęta. Kinga Fuchs stworzyła przepiękne logo. Publikujemy je po raz pierwszy po oficjalnym ogłoszeniu wyników konkursu.

A oto ogłoszenie wyników konkursu i Jacek odbierający wydruk logo z podpisami całej orkiestry.

Kajtuś prezentujący nagrodę pocieszenia dla wszystkich uczestników konkursu: babeczki z cukrowym logo i miniaturą saksofonu (Dziewczyny z "Owacji" wielkie dzięki - babeczki i piękne i pyszne!)

I jeszcze parę zdjęć kiermaszowych. Zobaczcie, przypomnijcie sobie i poczujcie raz jeszcze tę atmosferę, ten klimat, który sprawia, że RAZEM TWORZYMY NIEZWYKŁĄ SZKOŁĘ;).

Kiermaszowe stoisko

Warsztaty malowania na jedwabiu

Warsztaty aniołów

Warsztaty stroików świątecznych

Warkoczyki

Magiczna szafa

Kawiarenka - punkt wydawania posiłków

Występ chóru i orkiestry

Trio z "Teatru bez prób": Kamila, Daria i Agnieszka, czyli Wół, Diabeł i Osioł

Więcej zdjęć już wkrótce w galerii.

[powrót]