Konkurs na Dyrektora Szkoły

Społeczna Waldorfska Szkoła Podstawowa poszukuje kandydatów na stanowisko Dyrektora Szkoły

Opis stanowiska pracy:

  • Kierowanie działalnością szkoły i reprezentowanie jej na zewnątrz
  • Partnerska współpraca z organem prowadzącym, kolegium nauczycielskim oraz z rodzicami
  • Współdziałanie z władzami oświatowymi i samorządowymi
  • Promowanie placówki i jej osiągnięć
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa
  • Przygotowanie planu finansowego szkoły
  • Zapewnienie pomocy nauczycielom w realizacji ich zadań i doskonaleniu zawodowym
  • Aktywne pozyskiwanie nowych uczniów i organizacja rekrutacji dzieci do szkoły
  • Wspieranie pozyskiwania dodatkowych środków zewnętrznych na działalność szkoły

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość przepisów oświatowych i BHP
  • Zapoznanie się z podstawowymi zasadami pedagogiki waldorfskiej
  • Pracowitość punktualność, umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Szkoły
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę z możliwością zdobycia bogatego doświadczenia

Oferty osób przystępujących do konkursu powinny zawierać:

  • Uzasadnienie przystąpienia do konkursu
  • Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej
  • Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji

Zainteresowanych kandydatów uprzejmie prosimy o przesyłanie CV do 10 listopada na adres mailowy: info [at] wolna-szkola [dot] org [dot] pl.

O terminie przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.