Dzień Pedagogiczny – 2 marca 2013

Dzień Pedagogiczny dla Rodziców

Sobota, 2 marca 2013

Drodzy Rodzice!

W wielu szkołach waldorfskich odbywają się „Weekendy pedagogiczne”, podczas których rodzice mają okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu pedagogiki waldorfskiej, biorą udział w zajęciach artystycznych, mają okazję porozmawiać z nauczycielami oraz innymi rodzicami.
Zapraszamy na III Dzień Pedagogiczny – w sobotę 2 marca 2013.

Przyjedzie do nas tego dnia doświadczony nauczyciel waldorfski Pan Christoph Johannsen, który wystąpi w części wykładowej, gdzie tematem wiodącym będzie „Gimnazjum, szkoła średnia - czyli co po sześcioletniej szkole podstawowej”. Pan Johannsen odpowie też na pytania rodziców. Zajęcia artystyczne poprowadzą nauczycielki z naszej szkoły. Rozpoczniemy wspólnym śpiewaniem. 

W programie są też części „integracyjne”: wspólne tańce i śpiewanie, na zakończenie niespodziankę przygotują Agnieszka Jackowiak i Maciej Filipczuk.

Przygotujcie pytania, szczególnie „pierwszoklasiści” . Po półrocznej obecności w naszej szkole na pewno wiele się ich pojawiło.

Spędzić jeden dzień w szkole zamiast dzieci i bez dzieci to chyba wspaniała okazja powrotu do dzieciństwa i do szkoły takiej, jakiej chyba nie miał nikt z nas...

Udział w zajęciach artystycznych tylko po wcześniejszym zapisaniu:

mailem info [at] wolna-szkola [dot] org [dot] pl lub w szkole na tablicy ogłoszeń.

Wypełniamy też listę obiadową – każdy przynosi coś smakowitego (informacja również mailem lub na listę na tablicy ogłoszeń).

Na pytania odpowiada Ania Morkis
info [at] wolna-szkola [dot] org [dot] pl

Serdecznie zapraszamy.
W imieniu Kolegium Nauczycieli
koordynator Dnia Pedagogicznego – Ania Morkis
 

[powrót]